הפקת ספר | בוקליק הפקת ספרים bookclick.co.il

הפקת ספרים

מהם השלבים בתהליך הפקת ספר? מה ההבדל בין הפקת ספר דיגיטלי לבין ספר פיזי? אלו אנשי מקצוע יכולים לעזור לך במהלך ההפקה?

הפקת ספרים – כתיבת ספר היא תהליך מרגש, עוצמתי ולעתים גם מטלטל. בשנים האחרונות, בין היתר בזכות העולם הדיגיטלי, הופצו ספרי ביכורים רבים יותר מאשר בכל תקופה אחרת בעבר. אם כתבת ספר והחלטת שזה הזמן המתאים לחלוק את היצירה עם הסביבה והקהל הרחב, זה כנראה גם הזמן ללמוד מעט רקע על הפקות ספרים ולדעת מיהם האנשים שיוכלו לעמוד לרשותך לאורך הדרך.

מה צריך לעשות כדי להוציא ספר לאור?

לאחר שכתבת את היצירה הפרטית שלך, זה הזמן להבין מהם שלבי הפקת ספר ואלו גורמים יוכלו לעזור לך. את הכתיבה עצמה יהיה עלייך לעשות אך לאחר מכן על היצירה לעבור עריכה ספרותית, עריכה לשונית, הספר צריך לעבור עימוד והכנה לפרסום (דיגיטלי או פיזי), יהיה עלייך לעצב את הכריכה, לרכוש דנאקוד (ברקוד) ולבסוף, לאחר שיהיה לך ספר ביד או בחנות הדיגיטלית, יגיע הזמן שלך לפרסם אותו.

את כל השלבים הללו אין צורך לעבור לבד ולשם כך עומדת לרשותך בוקליק ומעמידה את כל השירותים במקום אחד מקצועי.

שאלות שצריכות לעניין אותך על הפקת ספרים

  • האם זכויות היוצרים יישארו שלך? כדי שיהיה באפשרותך להוציא מהדורה נוספת, לתרגם ולמכור בעצמך את הספר, כדאי לבחון את נושא זכויות היוצרים וזכויות עתידיות.
  • איזה שירותים תיתן לך חברת ההפקה? חברת הפקת ספרים צריכה לתת לך את כל השירותים הדרושים לשם עמידה במטרה – ובהתאם להחלטותיך בראשית הדרך.
  • באיזה פורמט תתבצע ההפקה? הפקת ספר דיגיטלי תהיה לרוב זולה יותר מהפקה של ספר מודפס ויכול להיות שבתחילת הדרך הפקה מסוג זה תספיק לך.
  • מהן העלויות של הפקת ספר? העלויות יכולות להשתנות בהתאם לאורך הספר, האיורים שבו והחלטתך אם לצאת לדפוס או לא.

הפקת ספר – כל השירותים במקום אחד מקצועי

חברת בוקליק מבצעת הפקת ספרים והפצה תוך התמחות בהפקה של ספרים דיגיטליים. החברה מקפידה להשאיר אצלך את זכויות היוצרים ומזמינה אותך ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר הוגנת, פריסה לתשלומים ובעיקר שירות מקצועי ואישי. לנוחיותך, ניתן להשאיר פרטים באתר וניצור עמך קשר תוך שעה! (במסגרת שעות הפעילות 08:00-17:00)


אנשים חיפושו גם: הוצאת ספריםהוצאה לאור עצמית, עלות הוצאת ספר לאור
ערכים נוספים: הסבר בויקיפדיה