Posted on

חבילות הפקת ספרים

חבילות הפקת ספרים בהוצאה עצמית | בוקליק - bookclick.co.il
כותבים יקרים,
ניתן לקבל הצעת מחיר עבור חבילה מלאה, להלן חבילות הפקה נבחרות:

חבילה בסיסית

עריכה לשונית מורחבת

 • עיצוב כריכה
 • תקציר
 • הגהה אחרונה
 • המרת הספר לדיגיטלי

לפרטים נוספים

חבילת כסף

 • עריכה לשונית מורחבת
 • עיצוב כריכה
 • תקציר
 • הגהה אחרונה
 • המרת הספר לדיגיטלי
 • עימוד – מוכן לדפוס

לפרטים נוספים

חבילת זהב

 • עריכה ספרותית ולשונית
 • עיצוב כריכה
 • תקציר
 • הגהה אחרונה
 • המרת הספר לדיגיטלי

לפרטים נוספים

 

חבילת פרימיום

 • עריכה ספרותית ולשונית
 • עיצוב כריכה
 • תקציר
 • הגהה אחרונה
 • המרת הספר לדיגיטלי
 • עימוד – מוכן לדפוס

לפרטים נוספים

מעוניים בפרטים נוספים והצעת מחיר ? השאירו פרטים וניצור איתכם קשר תוך שעה !
(בשעות הפעילות: 08:00 – 18:00)

 


Posted on

מכירת ספרים

מכירת ספרים

מכירת ספרים

מכירת ספרים – המומחיות של בוקליק !

כל מי שמוציא ספר חדש, או מהדורה חדשה לספר כלשהו, או מהדורה דיגיטלית לספר – מעוניין להגיע ללקוחות רבים ככל האפשר ולמכור את הספר בכמה שיותר עותקים. חברתנו עוסקת במכירת ספרים בצורה מקצועית דרך אתר האינטרנט של החברה, ודרך פלטפורמות אינטרנטיות רבות אחרות אשר מאפשרות מכירת ספרים מקצועית ואיכותית.

מכירת ספרים

מכירת ספרים היא ענף שהולך ונעשה קשה ומורכב בדור הדיגיטלי של ימינו. כיום, כאשר המדיה נצרכת בעיקר באמצעות המחשב, באמצעות סרטים ווידאו ובאמצעים דיגיטליים אחרים, לספרים הפשוטים יש הרבה פחות מקום מאשר בעבר. אך אין זה אומר שימיהם תמו לחלוטין. מכירת ספרים עדיין נפוצה מאד, ואנשים רבים נהנים לקרוא ספר אמתי אותו הם מחזיקים בידיהם ממש, וליהנות מן הדפדוף ומן האותיות הלא דיגיטליות. גם אותם צעירים שמעדיפים לצרוך את הקריאה שלהם דרך מסך המחשב, קיימים כיום ספרים דיגיטליים – מהדורות דיגיטליות של ספרים מכל הז'אנרים, אותם ניתן לרכוש ולהוריד ישירות אל המחשב או אל הסמארטפון. תהליך של מכירת ספרים כיום שונה מאשר בעבר, והוא מתמקד בעיקר בפלטפורמות דיגיטליות, כמו אתרים שונים של מכירת ספרים, אפליקציות לרכישה ולהורדה של ספרים דיגיטליים, וכן הלאה. חשוב להתמקצע בתחום, על מנת לדעת איך להגיע אל הלקוחות ואיך למכור להם בצורה נכונה.

בוקליק

חברתנו עוסקת במכירת ספרים, הן ספרים רגילים, מודפסים, והן ספרים דיגיטליים. כיום, כאשר מרבית הרכישות נעשות באמצעות האינטרנט, חברתנו דואגת שגם הספרים שלכם יגיעו אל קהל היעד שלהם דרך אתרי האינטרנט השונים. חברתנו יוצרת קשר עם אתרי ספרים רבים ועם פלטפורמות שונות למכירת ספרים דיגיטליים או מודפסים, ומוכרת דרכם את הספרים שלכם, במטרה להגיע לקהל יעד גדול ככל האפשר, וללקוחות רבים יותר ויותר בכל יום. חברתנו דואגת למכור את הספרים שלכם בגוון פלטפורמות, כמו גם לשווק אותם בפלטפורמות שיווקיות מקוונות רבות ככל האפשר, על מנת להגדיל את המכירות של הספרים שלכם ולהביא אתכם לרווחים גדולים ככל האפשר.

מתעניינים במכירת ספרים, רגילים או דיגיטליים? פנו עוד היום לחברתנו ותיהנו מייעוץ מקצועי וממכירה איכותית של כל סוגי הספרים!

מעוניינים למכור את ספריכם ? צרו קשר:


Posted on

הפקת ספר דיגיטלי

הוצאת ספר אלקטרוני

הוצאת ספר אלקטרוני – הפקת ספר דיגיטלי

ברוכים הבאים לעידן החדש ולהפצת ספרים באמצעות ספר דיגיטלי. בואו להנות מטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת שתרתק אתכם לספרים ותעשיר את עולמכם בקריאה מרובה ומהנה.

בעבר, אפשרויות הקריאה היו מעטות ומסורתיות. את הספרים השאלנו מהספרייה או לחילופין רכשנו בסכומים לא מבוטלים, ואז היינו יכולים להנות מקריאת ספר טוב, מעותק קשיח, שחור על גבי לבן. אולם העותק הקשיח אינו תמיד נוח לקריאה ולעיתים לוקה בחסרונות – על כל אלה התגברנו באמצעות רעיון מהפכני וחדיש של הפקת ספר דיגיטלי, המאפשר לקרוא את תוכן הספר באמצעים דיגיטליים, מתוך מחשב, טאבלט, ואמצעי מדיה שונים הנוחים יותר לקריאה ומאפשרים לנו לקרוא בכל עת ובכל זמן.

באמצעות הפקת ספר דיגיטלי, מתאפשרת למעשה הפצת ספרים רחבה יותר. כעת, כל אחד יכול לקרוא כל ספר, גם מבלי לרכוש אותו ומבלי להשאיל אותו מהספריה. רכישת ספרים היא הוצאה כספית שהיינו שמחים לחסוך, ולאחר קריאתם הספרים נותרים בבית ללא דורש. גם השאלת ספרים היא לעיתים מטלה מייגעת, המחייבת אותנו להגיע לספרייה "ולבזבז" על כך זמן. באמצעות הפצת ספרים באמצעים דיגיטליים, נחסכים מאיתנו משאבים רבים של כסף, מקום בבית וזמן, ומתאפשר לנו להנות מספר טוב בלא כל מאמץ ובלא השקעה.

יתרון נוסף לספר הדיגיטלי הוא קריאה נוחה יותר במצבים של שכיבה וראות לקויה. כולנו מכירים את הבעיה של חיפוש אחר תנוחה טובה לקריאת ספר במיטה. לאחר זמן מה היד מתעייפת והקושי מתחיל להתגבר. הפצת ספרים באמצעים דיגיטלים מאפשרת לקרוא ספר בטאבלט או באמצעים אחרים נוחים יותר להחזקה וקריאה גם בעת שכיבה, וכן מאירים את הכתוב ומסייעים לנו גם כשיש חושך מסביב. כך יכול כל אחד מבני הזוג לקרוא מבלי להדליק את האור או לקרוא תחת תאורת לילה חלשה.

הפקת ספר דיגיטלי נעשית על ידי המרת הספר לפורמט epub, אשר ניתן לקריאה בכל המכשירים. כך מתאפשרת הפצת ספרים לקהל יעד רחב יותר, וכל מי שמחזיק אמצעי מדיה כלשהו יוכל לקרוא בו את הספר הדיגיטלי.

אתם מוזמנים גם אתם להנות מעולמם הנפלא של הספרים, ולשדרג את הקריאה לקריאת הספר הדיגיטלי.

 

השאירו לנו פרטים וניצור קשר בקרוב.


Posted on

הפצת ספרים

הפצת ספר דיגיטלי

בוקליק – הפצת ספרים באינטרנט

הפצת ספרים – עושים רק עם בוקליק!

בדור הדיגיטלי של ימינו, הפצת ספרים הופכת למלאכה מורכבת משהו, לעיתים קרובות היא אף נתפסת כמיותרת. כיום, מרבית בני הנוער צורכים מדיה דיגיטלית בלבד, וכמעט שאינם משתמשים בספרים מודפסים רגילים. אך למרות זאת, לא מעטים עדיין קוראים ספרים ונהנים מן המגע ומן הריח של ספר מודפס, טרי מהדפוס. עם זאת, רכישת הספרים עצמה עוברת גם היא, בהדרגה, מעלעול בספרים בחנויות הספרים הפיזיות, אל רכישה מקוונת דרך אתרים ייעודיים לרכישת ספרים. לספרים רבים נוצרות גם מהדורות דיגיטליות, כך שניתן ליהנות מעושר ספרותי גם באמצעים דיגיטליים. חברתנו דואגת להפצה של ספרים מכל הסוגים, במגוון פלטפורמות, על מנת שתוכלו למכור את הספרים שלכם לקהל יעד גדול כל האפשר.

הפצת ספרים

הפצת ספרים היא העברה של הספרים המודפסים, או של המהדורות הדיגיטליות, אל חנויות הספרים השונות. כיום, כאשר מרבית המכירה נעשית באמצעות האינטרנט, הפצת ספרים נעשית, למעשה, באמצעות התקשרות עם האתרים השונים למכירת ספרים. על מנת לבצע הפצת ספרים בצורה טובה, יש לשווק היטב את הספר וליצור לו ביקוש בקרב קהל היעד המתאים (מבוגרים, ילדים, חובבי פנטזיה, חובבי ז'אנר האימה או הקומדיה, וכן הלאה). במקביל, יש לפנות אל אתרי המכירה של הספרים השונים, ולהציע את הספרים במהדורה מודפסת או דיגיטלית, בהתאם לפלטפורמה המדוברת.

חברתנו – על בוקליק

חברתנו עוסקת בהפצת ספרים באינטרנט בצורה מקצועית, על מנת שתוכלו למכור את הספרים שלכם בכמויות גדולות ככל האפשר, ולקהלים רבים ככל האפשר. חברתנו יוצרת קשר עם מגוון אתרים מוכרים למכירת ספרים, ומפיצה את הספרים שלכם דרכם, כלומר הלקוחות רוכשים את הספרים דרך אותם אתרים מוכרים, אך הספרים מגיעים אליהם דרכנו, כך שאתם יכולים ליהנות מהפצה יעילה ומהירה של הספרים שלכם. בנוסף, אנו דואגים לשווק את הספרים שלכם במגוון פלטפורמות שיווקיות, בעיקר ברשת, על מנת לגרום לקהל היעד של הספרים להכיר את הספרים ולחפש אותם ברשת על מנת לרכוש אותם.

מעוניינים בהפצת ספרים בצורה מקצועית? פנו עוד היום לחברתנו ותיהנו משירות מקצועי, מיחס אדיב ומתוצאות מושלמות!

מעוניינים להפיץ את ספריכם ? צורו קשר: